VÄLJA MÜÜDUD! 29. september 2017

Sille Jõgeva / Kommentaarid (7)

Sügisel on toimumas kaks koolitust. "Teekond soovitud armastuseni" Pärnus ja "Põlvkonnad dialoogis" Tallinnas. Mõlemad koolitused olid välja müüdud. 
Osalejatele võib olla selline uudis ebameeldiv, sest kui suhtes olla on ebamugav või emotsionaalselt valus, siis tahaks kergendust kohe. Oleme kõik kogenud, et suhtestress on kurvav nii vaimule kui füüsisele - tuju on paha, söögiisu on kadunud või vastupidi ülearu suurenenud, uni on pigem kehv, oleme kergesti ärrituvad ja keskendumsise võime langenud. 
Suhet saab võrrelda tervisega, kui see on aastate pikkuste kahjustavate harjumuste tulemusena lõpuks päris käest ära läinud, siis tervenemisprotsess saab samuti olema pikk ja keeruline, sest vanu harjumusi muuta polegi nii lihtne. Võiks arvestada tervenemiseks 2 kuni 3 aastat,mis kulub uute harjumuste kujundamiseks, alles siis tajute, et suhe on tõesti muutunud selliseks, millest te varem ehk unistadagi ei osanud. Kellele väljakutsed meeldivad, siis suhte hoidmine ja parandamine pakub neid hulganisti :) 
Seega, kui kohe ei saa, siis mõni kuu hiljem koolitusele minna, polegi nii hull. Soovitame seni lugeda abistavaid raamatuid, nt "Teekond soovitud armastuseni", "Abielu lihtsad tõed", "Armastuse tähendus".
Registreerumine järgmise aasta koolitustele on juba käimas. Ära maga maha!


Kommentaarid: 7

 • Kristi Martinson 02. okt

  Palun broneerida koht imagokoolitusele Teekond soovitud armastuseni.
  Head,
  Kristi
 • yAlOBvzTtS 01. veebr

  GQUXIgihqkbvEVp
 • cdjCNsGYxrShil 01. veebr

  XqwHDyKVL
 • PpvoWHiLQG 04. apr

  uRtapJUBqLCYfNis
 • TRUfctDmFhAN 04. apr

  UvNakHflerAdVyJ
 • CkVWQygqOSc 19. aug

  IYZvMaTjnos
 • exLrjgMtyH 19. aug

  MGLZgvOlDFPRN

Lisa kommentaar

Email again: